E diel, 14 Prill, 2024

VIDEO/ “S’ka bir none dhe k*rve…”, kryeministri Edi Rama siç nuk e keni parë ndonjëherë: Kush i bën presion çunit tonë?

Kreu i qeverisë luan rolin e dajës së dhëndrit, Landit që luhet nga Ermali.

Dhe pak para premierës së filmit është zbuluar një pjesëz pak sekonda nga roli i kryeministrit në film.

Ndërsa nipi i tij po martohet, Rama ndërpret dasmën dhe thotë: “S’ka bir none e bir kurve ta martojë Landin me zor. Kush i bën presion çunit tonë këtu?”

“S’ka bir none dhe k*rve…”, kryeministri Edi Rama siç nuk e keni parë ndonjëherë: Kush i bën presion çunit tonë? on Vidnews.

Të fundit