E diel, 19 Maj, 2024
Rusia thotë se rrëzoi 60 dronë dhe disa raketa mbi territorin e saj, ndërsa Ukraina tha se shkatërroi 30 dronë rusë. Njoftohet për të paktën katër të vrarë në...

Editor Picks

- Advertisement -spot_img

Business

New Podcast

[tdn_block_newsletter_subscribe title_text=”Subscribe to our newsletter” description=”VG8gYmUgdXBkYXRlZCB3aXRoIGFsbCB0aGUgbGF0ZXN0IG5ld3MsIG9mZmVycyBhbmQgc3BlY2lhbCBhbm5vdW5jZW1lbnRzLg==” input_placeholder=”Your email address” btn_text=”Subscribe” tds_newsletter2-image=”4″ tds_newsletter2-image_bg_color=”#c3ecff” tds_newsletter3-input_bar_display=”row” tds_newsletter4-image=”5″ tds_newsletter4-image_bg_color=”#fffbcf” tds_newsletter4-btn_bg_color=”#f3b700″ tds_newsletter4-check_accent=”#f3b700″ tds_newsletter5-tdicon=”tdc-font-fa tdc-font-fa-envelope-o” tds_newsletter5-btn_bg_color=”#000000″ tds_newsletter5-btn_bg_color_hover=”#4db2ec” tds_newsletter5-check_accent=”#000000″ tds_newsletter6-input_bar_display=”row” tds_newsletter6-btn_bg_color=”#da1414″ tds_newsletter6-check_accent=”#da1414″ tds_newsletter7-image=”6″ tds_newsletter7-btn_bg_color=”#1c69ad” tds_newsletter7-check_accent=”#1c69ad” tds_newsletter7-f_title_font_size=”20″ tds_newsletter7-f_title_font_line_height=”28px” tds_newsletter8-input_bar_display=”row” tds_newsletter8-btn_bg_color=”#00649e” tds_newsletter8-btn_bg_color_hover=”#21709e” tds_newsletter8-check_accent=”#00649e” embedded_form_code=”YWN0aW9uJTNEJTIybGlzdC1tYW5hZ2UuY29tJTJGc3Vic2NyaWJlJTIy” tds_newsletter=”tds_newsletter1″ tds_newsletter1-f_title_font_family=”582″ tds_newsletter1-f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIyNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjE5IiwicG9ydHJhaXQiOiIxOCJ9″ tds_newsletter1-f_descr_font_family=”582″ tds_newsletter1-f_descr_font_size=”eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9″ tds_newsletter1-f_descr_font_line_height=”1″ tds_newsletter1-f_descr_font_style=”italic” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjI4IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” tds_newsletter1-input_bar_display=”” tds_newsletter1-title_color=”#4c4084″ tds_newsletter1-description_color=”#000000″ tds_newsletter1-input_bg_color=”#ffffff” tds_newsletter1-btn_bg_color=”#4c4084″ tds_newsletter1-f_input_font_family=”947″ tds_newsletter1-f_input_font_size=”eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMyJ9″ tds_newsletter1-input_text_color=”#000000″ tds_newsletter1-input_placeholder_color=”#000000″ content_align_horizontal=”content-horiz-left” tds_newsletter1-f_btn_font_family=”582″ tds_newsletter1-f_btn_font_transform=”uppercase” tds_newsletter1-f_btn_font_spacing=”1″ tds_newsletter1-f_btn_font_weight=”600″ tds_newsletter1-f_btn_font_size=”eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMyJ9″ tds_newsletter1-f_title_font_weight=”900″ tds_newsletter1-f_input_font_line_height=”1″ tds_newsletter1-f_btn_font_line_height=”1″]

Stay Connected

[td_block_social_counter facebook=”#” manual_count_facebook=”16985″ twitter=”#” manual_count_twitter=”2458″ youtube=”#” manual_count_youtube=”61453″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjUiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiIyMCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3Njd9″ style=”style5 td-social-boxed” manual_count_instagram=”564865″]

Magazine

Politics
Latest

UKRAINA DHE RUSIA SULME TË NDËRSJELLA ME DRONË

Rusia thotë se rrëzoi 60 dronë dhe disa raketa mbi territorin e saj, ndërsa Ukraina tha se shkatërroi 30 dronë rusë. Njoftohet për të...

NË GJERMANI RRITET SHKALLA E KRIMIT KUNDËR POLITIKANËVE

Vitin e kaluar janë regjistruar 3.691 vepra penale kundër zyrtarëve publikë partiakë, dhe 80 prej tyre kanë qenë të dhunshme. Gjermania është duke u përballur...

KINA SYNON TË SHTRIJË NDIKIMIN POLITIK NË MAQEDONINË E VERIUT PËRMES EKONOMISË

“Tregtia, investimet në biznes dhe kreditë për infrastrukturë janë tri shtylla kryesore, sipas të cilave Maqedonia e Veriut mbetet e varur nga Kina”, thuhet...

MJEGULLA PENGON KËRKIMET PËR HELIKOPTERIN E RRËZUAR TË PRESIDENTIT IRANIAN

Presidenti iranian ka qenë duke udhëtuar në Azerbajxhanin Lindor, provincë iraniane. Ekipet e shpëtimit janë duke kërkuar helikopterin në të cilin ka qenë presidenti iranian,...

SHTOHET PRESIONI NDAJ KRYEMINISTRIT IZRAELIT NETANYAHU

Ndërsa prej luftimeve në Rripin e Gazës po rritet numri i viktimave si nga pala izraelite dhe ajo palestineze, po shtohet edhe presioni i...

Sport

- Advertisement -spot_img

Culture

Must Read

Everything you need to know about the re-reboot of your favourite childhood flick.

- Advertisement -spot_img

Arts

Style
Latest

UKRAINA DHE RUSIA SULME TË NDËRSJELLA ME DRONË

Rusia thotë se rrëzoi 60 dronë dhe disa raketa mbi territorin e saj, ndërsa Ukraina tha se shkatërroi 30 dronë rusë. Njoftohet për të paktën katër të vrarë në...

NË GJERMANI RRITET SHKALLA E KRIMIT KUNDËR POLITIKANËVE

Vitin e kaluar janë regjistruar 3.691 vepra penale kundër zyrtarëve publikë partiakë, dhe 80 prej tyre kanë qenë të dhunshme. Gjermania është duke u përballur...

KINA SYNON TË SHTRIJË NDIKIMIN POLITIK NË MAQEDONINË E VERIUT PËRMES EKONOMISË

“Tregtia, investimet në biznes dhe kreditë për infrastrukturë janë tri shtylla kryesore, sipas të cilave Maqedonia e Veriut mbetet e varur nga Kina”, thuhet...

MJEGULLA PENGON KËRKIMET PËR HELIKOPTERIN E RRËZUAR TË PRESIDENTIT IRANIAN

Presidenti iranian ka qenë duke udhëtuar në Azerbajxhanin Lindor, provincë iraniane. Ekipet e shpëtimit janë duke kërkuar helikopterin në të cilin ka qenë presidenti iranian,...

Travel

- Advertisement -spot_img

News