RAMA APO KURTI – CILI E BINDI TARAVARIN?

Me “Frontin Evropian” apo me Lëvizjen Evropiane për Ndryshime (LEN)? Kjo dilemë e Aleancës për Shqiptarët (ASH) ka shkaktuar debate të gjera në parti, të cilat ende vazhdojnë.  Në këtë drejtim kryetari i ASH-së, Arben Taravari, ka takuar të hënën në Shkup kryeministrat e Shqipërisë dhe Kosovës, Edi Rama dhe Albin Kurti, të cilët po … Vazhdoni me leximin e RAMA APO KURTI – CILI E BINDI TARAVARIN?