E premte, 12 Korrik, 2024

VUÇIÇ POSTON FOTO NGA DARKA ME RAMËN: KRENAR PËR MIQËSINË E KRIJUAR NDËR VITE ME SHQIPËRINË

Kryeministri Edi Rama vijon të qëndrojë në Beograd. Mbrëmjen e sotme kreu i qeverisë është duke shijuar momente relaksi buzë lumit Sava.

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka publikuar një foto me Ramën në rrjetin social Instagram, duke thënë se po ndihet krenar për miqësinë që e kanë krijuar me Shqipërinë gjatë viteve të fundit.

“Krenar për Beogradin në ujë dhe miqësinë me Shqipërinë që kemi krijuar gjatë viteve të fundit”, shkroi Vuçiç.

Të fundit